Мінрегіон пропонує змінити застарілі норми, щоб будівництво нових та реконструкція існуючих лікарень, клінік та поліклінік, медамбулаторій, лабораторій та інших медичних закладів відбувалися за сучасними європейськими стандартами та технологіями.

У проекті нових ДБН пропонується переглянути вимоги щодо: місткості лікарняних палат — як звичайних, так і для батьків з дітьми або мам та новонароджених; комфорту в палатах та забезпеченості їх санітарними кімнатами; спеціального обладнання для палат; інклюзивності медичних закладів; проектування службових приміщень для персоналу; влаштування публічного простору лікарень: вимоги до проектування холів, рецепції, приймального відділення, кафе, аптеки, місць для дитячих візків, зони очікування; рекуперації та вентиляції тощо.

Як зазначили у відомстві, останні зміни до чинних будівельних норм щодо проектування медичних закладів вносилися ще 15 років тому. З того часу змінилися не тільки можливості, рішення та обладнання у медицині, а й взагалі принципи, як потрібно будувати і облаштовувати приміщення лікарень та інших медзакладів.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
17 Липень, 2019