Понад 580 нотаріусам надано доступ до Реєстру територіальної громади міста Києва. Така необхідність виникла через надходження до столичних райдержадміністрацій великої кількості запитів від нотаріусів на інформацію щодо реєстрації осіб для заключення угод купівлі-продажу житла та оформлення спадщини, повідомили у КМДА.

Тепер нотаріуси можуть друкувати довідки про зареєстрованих осіб у день укладення угоди. Також в Реєстрі передбачено можливість контролю для захисту законних прав та інтересів дітей у випадку перебування їх на обліку в Службі у справах дітей районних в місті Києві державних адміністрацій. Крім того, погоджено підключення до Реєстру органів Національної поліції та районних судів міста Києва.

Враховуючи ситуацію з кількістю запитів про підтвердження реєстрації, також прийнято рішення про підключення до Реєстру структурних підрозділів КМДА та РДА, а саме: відділів з питань обліку житлової площі (квартвідділів), відділів приватизації, служби у справах дітей, органів соціального захисту населення, а також органів Пенсійного фонду.

Повністю сформувати Реєстр територіальної громади міста Києва передбачається до кінця 2017 року.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
06 Листопад, 2017