Парламентський комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства схвалив та рекомендував прийняти в першому читанні законопроект №7370 «Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», який пропонує ввести заборону на прийняття в експлуатацію новозбудованих об’єктів житлово-комунального та громадського призначення, якщо вони не дотримуються вимог доступності.

Як уточнили в Мінрегіоні, з прийняттям документу нові житлові будинки та громадські об’єкти мають будуватися з обов’язковим дотриманням згаданих вимог, адже у разі невідповідності вимогам будівельних норм, стандартам і правилам об’єкт не зможе бути прийнятий в експлуатацію.

Крім цього, законопроект направлений на спрощення облаштування засобів доступності для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Так, з його прийняттям пандус або інші спеціальні засоби доступності можуть встановлюватися без оформлення документів на право власності чи користування земельною ділянкою.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
22 Січень, 2018