Під час церемонії відкриття Проекту представники ЄС в Україні, зазначили, що ЄС не диктує, як і що слід зробити Україні у земельній сфері. Європейський Союз забезпечує дружню країну інформацією та обмін досвідом з найкращих практик. Країни-члени ЄС діляться досвідом про підводні камені в процесі реформування земельних відносин. Однак, європейські експерти відзначають, що український Уряд вибирати шляхи розвитку земельних відносин та вживати відповідних заходів з подолання перешкод.

Пріоритетними напрямками проекту визначено обіг земель сільгосппризначення, включаючи оцінку земель, консолідації земель та землеустрій, управління землями, у тому числі державної власності, земельний кадастр і подальший розвиток земельних інформаційних систем. Так, українські фахівці та експерти ЄС одностайні в думці, що ці сегменти діяльності актуальні як зараз, так і в майбутньому, коли Україна досягне відповідного етапу розвитку земельних відносин.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
10 Вересень, 2014

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>