Державна архітектурно-будівельна інспекція планує створити у всіх регіонах України центри, які консультуватимуть громадян щодо заповнення дозвільної документації у сфері будівництва.

Запропоновано відкриття щонайменше двох таких центрів в кожній області. Причому вони будуть розташовані в містах, які віддалені від обласного центру.

Потребу у відкритті «консультацій» у ДАБІ пояснили низкою проблем щодо заповнення громадянами та підприємцями декларацій про початок виконання будівельних робіт та про готовність об’єкту до експлуатації. І хоч фахівці інспекції надають консультації громадянам в Центрах надання адміністративних послуг, вони не можуть охопити усіх бажаючих отримати відповідну послугу.

В консультаційних центрах громадянам обіцяють надавати усю необхідну інформацію щодо діяльності ДАБІ, роз’яснення стосовно заповнення дозвільних документів у сфері будівництва, інформацію про реалізацію положень так званої «будівельної амністії». Також фахівці інспекції проконсультують громадян щодо порядку звернень для ініціювання перевірок проблемних будівництв.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
12 Жовтень, 2015