У Київській області учасники АТО та члени їх сімей зможуть написати заяву на безкоштовне отримання земельної ділянки у спеціально створеному для цього консультаційному центрі.

Так, землевпорядники обладнали у головному облуправлінні Держгеокадастру приміщення з комфортними умовами та необхідною документальною базою. В обласному Держгеокадастрі також сформували спеціальну робочу групу, яка буде вести прийом військовослужбовців та надавати консультації із земельних питань. До її складу увійшли працівники управління та вже демобілізовані учасники АТО.

Військові матимуть можливість в цьому ж приміщенні ознайомитись з каталогом та картографічними матеріалами із переліком вільних земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Інформація доступна по території всього Київського регіону. У спеццентрі учасники АТО можуть досить швидко та в зручних умовах вибрати земельну ділянку і подати документи на її оформлення.

Землевпорядники наголошують, що учасники АТО приїжджають у відпустку чи на ротацію на досить короткий період, після чого знову повертаються на передову. За цей короткий термін їм потрібно встигнути оформити необхідні документи. Тому облуправління вирішило вести прийом захисників Вітчизни окремо, а не по загальній черзі.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
28 Липень, 2015