Столична влада звернеться до Верховної Ради з проханням збільшити публічність і прозорість проведення та оприлюднення результатів земельних торгів. Відповідний проект рішення був підтриманий на засіданні постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

За інформацією автора ініціативи, минулоріч відбулося понад 550 земельних торгів, і лише у половині випадків була реальна конкуренція між учасниками, що означає продаж ділянок майже за початковою ціною лоту. В результаті місцеві бюджети недоотримують кошти.

Організатори земельних торгів часто не повідомляють про їх проведення у місцевих ЗМІ, що сприяє корупції у даній сфері. Тому проектом пропонується попросити парламент на законодавчому рівні визначити оприлюднення інформації про проведення земельних торгів обов’язковим.

Причому, йдеться у проекті, такі дані мають розміщуватися на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, на ресурсах органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, в межах яких знаходиться земельна ділянка, яка є предметом земельних торгів, а також у ЗМІ.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
17 Серпень, 2017