Держземагентство представляє консолідований законопроект щодо удосконалення порядку продажу права оренди на земельні ділянки

Землевпорядники організували широке громадське обговорення законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення». Практично в усіх районах та обласних центрах проведено «круглі столи» за участю представників територіальних громад, громадських галузевих організацій, малих, середніх та великих сільськогосподарських товаровиробників, ЗМІ.

Конструктивні пропозиції до законопроекту подавали органи місцевого самоврядування, юридичні компанії, науковці, пересічні громадяни з усіх областей України.

До прикладу, з огляду на побажання громадськості та пропозиції фахівців при доопрацюванні законопроекту зменшено мінімальний строк оренди сільськогосподарських угідь, внесено положення щодо заборони на задоволення вимог кредиторів за рахунок земель сільськогосподарського призначення.

Також за результатами громадського обговорення законопроекту були враховані зауваження стосовно того, що відповідальність за випадкове знищення або завдання шкоди землі має нести орендар.

Сільські громади запропонували передбачити, якщо протягом року іноземцями, які прийняли у спадщину землі сільськогосподарського призначення, не відчужено земельну ділянку, орган місцевого самоврядування, або відповідний орган виконавчої влади, зобов’язаний протягом місяця після спливу зазначеного строку подати до суду за місцем розташування земельної ділянки заяву про її відчуження.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
15 Вересень, 2014

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>