Право оренди чи купівлі вільної земельної ділянки у столиці може виборюватися виключно на земельному аукціоні. Про це на зустрічі з інвесторами, правниками та експертами ринку нерухомості заявив заступник міського голови — секретар Київради Олексій Резніков.

«Коли наша команда розпочала працювати, в Києві тільки 17% землі було офіційно оформлено. Тому, з приводу укладення договорів оренди землекористування, ми тільки вітаємо бажання землекористувачів: будь ласка, подавайте заявки і оформляйте землю, якщо у вас там знаходиться нерухомість або є інші підстави для землевідведення», — зазначив посадовець.

Водночас, за його словами, вільні від забудови земельні ділянки в Києві продаються і надаються в оренду лише з аукціону, на відкритих торгах.

Ділянки до продажу чи права оренди пропонує департамент земельних ресурсів. «У них поставлене пряме завдання поповнення бюджету, і вони роблять пропозиції. Земля продається чи надається в оренду вже з визначеним цільовим призначенням», — пояснив Резніков.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
07 Жовтень, 2015