Уряд вніс зміни до Переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію. Тепер перепланування всіх житлових і нежитлових будинків та приміщень в них (СС1, СС2, СС3) можна здійснювати без дозволу.

Зміни до Переліку були розроблені Мінрегіоном і затверджені постановою КМУ від 20.03.2019 №236. Вона набрала чинності 23 березня.

Зазначимо, що у 2017 році Мінрегіон розробив перелік нескладних робіт у будівництві, які можна виконувати без дозволу і після яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію. Тоді це значно спростило влаштування засобів доступності, зокрема, пандусів, заміну блоків вікон, дверей тощо. У 2018 році відомство ініціювало розширення цього переліку: зокрема, було включено роботи з перепланування житлових і нежитлових будинків та приміщень в них (без втручання в несучі конструкції), які відносяться до об’єктів СС2 і СС3. Раніше це було можливо тільки для об’єктів СС1. Уряд, як бачимо, підтримав ці зміни.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
19 Квітень, 2019