Внутрішньо переміщені особи, житло яких зруйноване або непридатне для проживання внаслідок проведення АТО, відтепер також зможуть отримувати щомісячну адресну допомогу переселенцям для покриття витрат на проживання, повідомили у прес-службі Мінсоцполітики.

Відповідні зміни уряд вніс до Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, та до Порядку створення, ведення та доступу до відомостей Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб.

Зазначена допомога буде надаватися особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, а також особам, житло яких зруйноване або непридатне для проживання внаслідок проведення антитерористичної операції.

Також постановою приведено зазначені нормативно-правові акти стосовно осіб з інвалідністю у відповідність до офіційного перекладу Конвенції про права осіб з інвалідністю та Факультативного протоколу до неї.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
02 Червень, 2017