Органам державного нагляду (контролю) на період карантину заборонено проводити планові перевірки бізнесу, повідомили у Державній регуляторній службі.

Так, 17 березня був прийнятий та набув чинності закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» (№ 530-IX). Згідно із документом, на період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби, забороняється проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення держнагляду (держконтролю) у сфері господарської діяльності.

Також 17 березня був прийнятий та набув чинності закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» (№ 533-IX).

Зазначеним документом тимчасово, до 31 травня 2020 року, забороняється проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення держнагляду (держконтролю) у сфері господарської діяльності, крім держнагляду:

·        за діяльністю суб’єктів господарювання, які відповідно до затверджених Кабміном критеріїв оцінки ступеня ризику від провадження господарської діяльності віднесені до суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику;

·        у сфері дотримання вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін;

·        у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
30 Березень, 2020