Київська міськрада прийняла до розгляду петиція щодо унеможливлення знищення історичних пам`яток у столиці. Звернення набрало необхідну кількість голосів, а саме — 10 тис. 432 підписи.

Автор відповідної петиції Арсеній Леонідович Фінберг вимагає вжити всіх заходів для унеможливлення знищення та руйнування історичних памяток міста.

У зверненні пропонуються такі заходи: поновити та актуалізувати реєстр історичних памяток та архітектури в Києві; розробити сайт що буде розповідати про них; дослідити всі шляхи, через які руйнували історичні памятки у минулі роки, та закрити законодавчо таку можливість в майбутньому; провести дослідження стану історичних памяток; із власниками, що доводять памятки до руйнації, розірвати договори оренди та зобов’язати їх відшкодувати місту збитки і відновити історичні будівлі; заборонити встановлення балконів та кондиціонерів на історичних будинках, а також змусити знести самовільні конструкції на історичних фасадах.

Нагадаємо, що портал електронних петицій запрацював для киян на початку листопада. Згідно з правилами, щоб петиція була розглянута та винесена на пленарне засідання, після реєстрації вона повинна набрати 10 тисяч електронних підписів протягом трьох місяців з моменту публікації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
16 Листопад, 2015