У проекті коаліційної угоди «Блок Петра Порошенка» запропонував обговорити становище про забезпечення парламентською коаліцією, створеною за підсумками позачергових виборів, бази податку на всю житлову і комерційну нерухомість.

Квартири і будинки, згідно з останньою редакцією Податкового кодексу, що перевищують 120 кв. м і 250 кв. м відповідно є об’єктами оподаткування, а ті квартири і будинки, у яких площа менше, — предметом податкової пільги.

Якщо сумарна площа об’єктів становить більше 370 кв. м, то такі квартири і будинки підлягають оподаткуванню. Ставка податку — 1% від мінімальної зарплати для загальної площі нерухомості. Якщо ж площа більша за 740 кв. м, ставка зростає до 2,7%.

«Пільга» по сплаті податку знімається, як тільки факт отримання доходів з нерухомості буде доведений.

Цікаво, що аналітичний центр провів розрахунки і з’ясував: українці в рік платитимуть як мінімум 400-600 грн податку. До того ж для малозабезпечених громадян ніяких винятків не буде.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
31 Жовтень, 2014

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>