Погодження проекту землевідведення – один з основних і технічно складних етапів відведення земельної ділянки в оренду, користування або власність, що складається з трьох тривалих і трудомістких етапи.

Порядок погодження проекту землеустрою.

Так, маючи на руках Рішення Київради про розробку проекту землевідведення, Вам необхідно звернутися до сертифікованої землевпорядної організації для проведення відповідних технічних робіт та підготовки проектної документації.

Крім вищевказаного, необхідно отримати погодження проекту землеустрою у відповідних інстанціях та державних органах. На даному етапі, необхідно заручитися правовою підтримкою досвідчених юристів і землевпорядників, аби убезпечити себе від ймовірної відмови у погодженні землевпорядної документації, тим самим зберегти витрачені час і грошові кошти на розробку проекту.

Для чого необхідно погодження проекту землеустрою

Оренда земельної ділянки та відведення землі у власність, можливо лише після погодження проекту в територіальному відділі Держземагентства та Відділі архітектури. Після погодження проекту землеустрою, земельну ділянку необхідно зареєструвати в Державному земельному кадастрі та присвоїти ділянці кадастровий номер.

Для підготовки технічної документації та погодження проекту відведення нам необхідно надати:

  • оригінал та посвідчену землевпорядною організацією копію проектної документації на земельну ділянку.

    Якщо у Вас відсутній проект відведення земельної ділянки, наша землевпорядна організація  розробить його для Вас в найкоротші терміни. Від Вас необхідно лише надати:

  • Рішення Київради / резолюцію голови КМДА про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки у приватну власність (користування, оренду);
  • Викопіювання місця розташування земельної ділянки;
  • Інформацію про попереднє погодження розташування земельної ділянки (якщо таке проводилося);
  • Копію всіх сторінок паспорту та податкового номеру Замовника.

Фахівці «Укрземконсалт» маючи значний досвід у сфері узгодження проектів землеустрою і штат кваліфікованих землевпорядників та юристів, забезпечуть розробку проектної документації та її узгодження, а також сформують ділянку в земельному кадастрі, в чітко обумовлені терміни, позбавивши Вас будь-яких ризиків і неприємних «сюрпризів».

«Укрземконсалт» – це перевага!

Для отримання інформації про вартість послуг та отримання первинної консультації, звертайтеся за телефонами: 044-344-14-41, 067-114-14-41.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
17 Лютий, 2013

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>