Спеціалісти компанії «УкрЗемКонсалт» оперативно, професійно і якісно нададуть Вам будь-які послуги з оформлення земельної ділянки, будь то оформлення землі в оренду, користування або власність. Щоб втілити згадане в життя, Вам необхідно провести погодження проекту землевідведення. Ця процедура є одним із основних і технічно складних етапів процесу оформлення земельної ділянки.

Замовити послугу

Навіщо Вам погодження проекту землевідведення?

Реєстрація земельної ділянки та внесення відомостей про неї до Державного земельного кадастру з присвоєнням кадастрового номера здійснюються після розробки проекту відведення. І тільки після погодження проекту в теруправлінні Держгеокадастру та Управлінні архітектури можливі оренда землі і відведення земельної ділянки у власність.

Щоб наші юристи могли погодити для Вас проект відведення землі, потрібно нам надати — оригінал та завірену землевпорядною компанією копію проектної документації на ділянку.

У випадку якщо у Вас відсутній проект відведення земельної ділянки, наша землевпорядна організація розробить цей документ у максимально короткий термін. З Вашого боку потрібно лише надати:

 • рішення Київради про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки у приватну власність (користування, оренду);
 • викопіювання з міського кадастрового плану;
 • інформацію про попереднє погодження розташування земельної ділянки (якщо воно проводилося);
 • копії правовстановлюючих документів на майно, що знаходиться на ділянці, завірені нотаріально;
 • копії всіх сторінок паспорта та податкового номера замовника – фізичної особи;
 • копії статутних документів замовника – юридичної особи, завірені печаткою підприємства.

 

Порядок погодження проекту землевідведення

Коли у Вас буде на руках Рішення Київради про надання дозволу на розробку проекту відведення земділянки, потрібно буде звернутися до сертифікованої землевпорядної організацію, щоб провести відповідні технічні роботи і підготувати проектну документацію.

Крім цього, потрібно пройти обов’язкові погодження проекту відведення землі у відповідних інстанціях і держорганах. На цьому етапі рекомендуємо Вам звернутися за порадою до досвідчених юристів, щоб уникнути можливої відмови у погодженні землевпорядної документації, і таким чином зберегти витрачені кошти і свій цінний час на розробку проекту відведення землі.

У цьому Вам допоможе компанія «Укрземконсалт». Наші фахівці мають великий досвід у сфері погодження проекту відведення земельних ділянок. Крім того, з нашого боку професійні та досвідчені землевпорядники і юристи гарантують розробку проектної документації та забезпечать її погодження, а також реєстрацію ділянки у необхідні терміни, чим позбавлять Вас можливих ризиків і захистять від неприємних «несподіванок».

 

«Укрземконсалт» — це перевага!

Для отримання інформації про вартість послуг та отримання первинної консультації звертайтеся за телефонами: 044-344-14-41, 067-114-14-41.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • Дмитро says:

  Де і як правильно завірити поект землеустрою на земельну ділянку для ведення ОСГ?

  • tanya says:

   Доброго дня!
   Проект землеустрою після розробки інженерами-землевпорядниками подається на погодження до територіального органу Держгеокадастру (згідно ст. 186-1 Земельного кодеку Украни). Після отримання позитивного висновку, проект необхідно подати до Держгеокадастру на реєстрацію земельної ділянки та отимати витяг з державного земельного кадастру про земельну ділянку.
   Після цього проект землеустрою разом з витягом і заявою подається до розпорядника землею на зтвердження та передачу земельної ділянки у власність.

 • Виталий says:

  Хочу оформить земельный участок в собственность под осг, можно узнать примерную стоимость ваших услуг, от начала работ и до конца, если есть прайс пжл на мыло, заранее спасибо.

  • tanya says:

   Добрый день, Виталий! Ответили на вашу электронную почту.

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>