Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ запропонувало місцевій владі віддавати на програми будівництва соціального житла половину податку на нерухомість.

«З минулого року в Україні введено податок на нерухомість. Ми запропонували місцевій владі — 50% цього податку має витрачатися на програми будівництва соціального житла при муніципалітетах», — заявив віце-прем’єр міністр — голова Мінрегіону Геннадій Зубко в інтерв’ю виданню «Ділова столиця».

На думку чиновника, якщо місцева влада отримує акциз, наприклад, від автозаправних станцій, розташованих на території органу місцевого самоврядування, то частина зібраних грошей йде на дороги. «А частина податку на нерухомість повинна спрямовуватися на житлові програми», — впевнений Зубко.

За його словами, надходження до загального фонду місцевих бюджетів за січень-квітень цього року, без урахування трансфертів, склали 41,7 млрд грн, що майже на половину більше, ніж за аналогічний період 2015 року. «Ми очікуємо, що місцева влада буде активніше фінансувати муніципальні програми», — підсумував Зубко.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
01 Червень, 2016