Більшість українців не влаштовують існуючі житлові умови, і за можливості вони хотіли б їх покращити. Такі дані озвучив заступник голови Мінрегіону Лев Парцхаладзе, посилаючись на опитування в соцмережі.

«Опитування показало, що переважна більшість (більше 80% тих, хто проголосував) хочуть змінити свої житлові умови — придбати власне житло замість орендованого, замінити однокімнатну квартиру на більшу за площею, переїхати від батьків або поміняти «хрущовку» на новобудову», — пояснив чиновник.

За статистикою близько 50% населення в Україні живе у перенаселеному житлі. Крім того, практично половина всього житлового фонду вже застаріла, і якісного житла недостатньо.

Всього житловий фонд в Україні налічує близько 990 млн кв.м. Тобто, в середньому на одного українця припадає 23,3 кв.м загальної площі, тоді як у Німеччині рівень забезпечення громадян житлом становить 41 кв.м, у Великобританії — 44 кв.м. З урахуванням заміни застарілого житла на якісне та з огляду на європейські тенденції будівництва за кількістю квадратних метрів на людину, вважають у Мінрегіоні, в Україні потрібно побудувати ще мінімум 1 млрд кв.м нового житла.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
15 Травень, 2018