Нові ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій» набули чинності 1 вересня 2018 року та не зупиняються попри те, що судовим рішенням призупинено наказ Мінрегіону від 23 квітня 2018 року про затвердження відповідних будівельних норм, повідомили у Мінрегіоні.

Відомство звернуло увагу архітектурних, проектних організацій, генпідрядників, замовників будівництва на важливість проектування, а також приведення проектної документації у відповідність до нових ДБН.

У Мінрегіоні зазначили, що відомство відстоює свої права і права громадян в суді та публічному просторі. Нагадаємо, 29 серпня стало відомо, що в Окружному адміністративному суді міста Київ зареєстровано декілька позовів від компаній та фізичних осіб, що направлені на визнання протиправним та нечинним наказу Мінрегіону, що затверджує ДБН «Планування і забудова територій». 27 серпня по одному з позовів суд виніс ухвалу задовільнити заяву про його забезпечення. При цьому одночасно з цим, при розгляді іншого аналогічного позову, суд відмовив в задоволенні заяви. Мінрегіон подав клопотання про скасування прийнятого запобіжного заходу щодо зупинення дії свого наказу та клопотання про розгляд справи у порядку загального розгляду — відкрито з присутністю сторін та представників громадськості.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
03 Вересень, 2018