Уряд прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій», повідомили у Мінрегіоні.

Зміни надають можливість місцевим органам влади розширити коло проектів, на реалізацію яких може бути спрямована субвенція. Зокрема, таким чином можуть реалізовуватись проекти будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, у тому числі щодо енергоефективності та енергозбереження, водопостачання та водовідведення, теплопостачання тощо.

Згідно з документом, виключаються окремі норми, зокрема щодо:

·        критеріїв розподілу субвенції між областями та містом Києвом (при цьому залишається норма щодо розподілу 80% пропорційно населення у відповідному регіоні);

·        спрямування субвенції на реалізацію проектів та заходів за умови наявності актуальної містобудівної документації на місцевому рівні;

·        відповідності об’єктів та заходів оптимальним мережам соціальної інфраструктури та доступності публічних послуг.

При цьому суб’єктами подання пропозицій щодо фінансування проектів за рахунок субвенції на соціально-економічний розвиток є обласні та Київська міська державні адміністрації, а також народні депутати України.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
01 Червень, 2020