Витяг з кадастру

Витяг з кадастру про земельну ділянку – це документ, який підтверджує наявність відомостей про ділянку у Державному земельному кадастрі та міститься інформація про земельну ділянку, а саме: її площа, цільове призначення, відомості про наявні обмеження у використанні, склад земельних угідь та відомості про власників земельної ділянки.

Нещодавно, витягу з Державного земельного кадастру (ДЗК) повернули стару назву (діяла до 01 січня 2013 року)  – Витяг з поземельної книги.

Витяг з ДЗК необхідний при вчиненні будь-яких нотаріальних  дій з земельною ділянкою, наприклад, укладення договору купівлі-продажу чи дарування земельної ділянки, передача її в оренду, спадкування тощо.

Витяг з поземельної книги мають право отримувати наступні особи:

1) власники та/або користувачі земельних ділянок чи уповноважені ними особи; 2) особи, в інтересах яких встановлено обмеження у використанні земельної ділянки, або їх законні представники; 3) спадкоємці чи правонаступники (у випадку оформлення витягу від імені юридичних осіб), їх представники; 4) особи, що мають ліцензії на проведення робіт із землеустрою, для виконання зазначених робіт (за дорученням власника, користувача або набувача права на земельну ділянку); 5) державний чи приватний нотаріус, під час вчинення правочину, за дорученням власника земельної ділянки; 6) особа, якій належить речове право (оренда, сервітут тощо) на земельну ділянку.

Для отримання витягу з поземельної книги заявнику (або уповноваженому предстанику) необхідно звернутись до територіального відділу Державного земельного агентства України та подати Державному кадастровому реєстраторові наступний пакет документів:

1) заяву встановленого зразка; 2) копія правовстановлюючих документів на земельну ділянку; 3) копія паспорту та податкового коду заявника; 4) документ, що підтверджує оплату адмін. послуги за надання витягу з Державного земельного кадастру (53 грн.); 5) для пред’явлення: оригінал паспорту заявника чи особи, уповноваженої діяти від імені заявника (в цьому разі подається й документ, що підтверджує представницькі повноваження).

Зверніть увагу! Витяг з державного земельного кадастру, оформлений для вчинення нотаріальних дій, дійсний протягом трьох місяців з моменту його видачі, за виключенням оформлення витягу з ДЗК для оформлення спадщини.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
10 Березень, 2014

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>