Уряд схвалив проект постанови «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2005 р. №668», який врегульовує відносини між замовником та підрядною організацією, що укладають договір підряду на проведення робіт з нового будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту об’єктів будівництва.

Як повідомляє Мінрегіон, документ передбачає можливість залучення замовником інженера-консультанта для управління проектом будівництва і контролю за його реалізацією.

Також врегульовується питання забезпечення замовника проектною документацією, розробленою в електронній формі або у вигляді електронних документів із застосуванням BІМ-технологій, що дозволить скоротити реалізацію проектів та зменшити вартість будівництва.

Прийняття постанови сприятиме впровадженню в Україні міжнародних форм договорів, які більш збалансовані по відношенню до сторін. Це, своєю чергою, забезпечить чіткі та узгоджені взаємовідносини учасників будівельного процесу, дозволить спростити та уніфікувати укладення відповідних контрактів як з міжнародними фінансовими установами, так і при укладанні договорів по об’єктах будівництва, що здійснюється, у тому числі, за державні кошти.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
18 Березень, 2021