Кабмін вніс зміни до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, якими обумовив затвердження відповідних проектів не пізніше ніж через три місяці від дати отримання експертного звіту щодо розгляду проектної документації.

Зміни до Порядку також передбачають зменшення кількості проектів будівництва, які затверджуватимуться урядом, шляхом збільшення кошторисної вартості до 400 млн грн. Нагадаємо, з 2006 року Кабмін затверджує проекти будівництва об’єктів загальною кошторисною вартістю 100 млн грн і більше.

Також відтепер буде забезпечена обов’язковість експертизи кошторисної частини проектів будівництва об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, лише у разі, якщо їх кошторисна вартість перевищує 300 тис. грн.

Зазначимо, що зміни розроблено на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
26 Серпень, 2015