Кабмін удосконалив законодавство щодо контролю за концентрацією земель сільськогосподарського призначення у власності, повідомили у прес-службі Мінекономіки.

Проектом постанови передбачається внесення змін у такі документи:

·        додаток до Порядку інформаційної взаємодії між Державним земельним кадастром, іншими кадастрами та інформаційними системами, що забезпечить інформаційну взаємодію програмного забезпечення Державного земельного кадастру із Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

·        положення про Держгеокадастр. Так відомство зможе подавати до суду позов про конфіскацію земельної ділянки с/г призначення у разі порушення особою вимог щодо граничної площі таких земель, що можуть перебувати у власності однієї особи, а також у випадках, коли відповідно до закону власник земельної ділянки зобов’язаний відчужити її протягом певного строку, але земельна ділянка не була відчужена.

Як зазначили у відомстві, реалізація постанови дозволить здійснювати контроль граничної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
11 Листопад, 2020