Уряд має до 1 жовтня 2019 року розробити та внести на розгляд Верховної Ради законопроект про ринок землі сільськогосподарського призначення, а також скасувати мораторій на її продаж. Відповідні доручення президент України Володимир Зеленський дав під час зустрічі з керівництвом парламенту, Кабміну та правоохоронних органів.

Ухвалити закон про ринок землі сільськогосподарського призначення та скасувати мораторій на її продаж глава держави доручив до 1 грудня 2019 року, а до 1 січня 2021 року — навести 100% інформації про земельні ділянки в Державному земельному кадастрі.

Водночас Зеленський заявив про запуск масштабної приватизації. Для цього до 1 жовтня 2019 року парламент повинен ухвалити законопроект про скасування переліку об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації. Уряд має сформувати конкретний перелік стратегічних підприємств, які не підлягають приватизації. Крім того, Кабмін повинен до 1 грудня 2019 року передати не менше 500 підприємств до Фонду державного майна України для малої приватизації через аукціонну систему «ProZorro.Продажі»; до 1 грудня 2019 року – розпочати підготовку великих держкомпаній до приватизації із залученням інвестиційних радників; не пізніше 1 квітня 2020 року – провести перший конкурс з приватизації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
03 Вересень, 2019