Президент підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності», який сприятиме дерегуляції господарської діяльності у будівництві та підвищенню нашої країни в світовому рейтингу Doing Business.

Документ скасовує процедуру отримання будівельниками технічних умов від ДСНС з пожежної безпеки на будівництво. Відтепер ці вимоги будуть отримуватися разом з архітектурно-будівельними вимогами.

Законом також вносяться зміни до статті 17 Закону «Про архітектурну діяльність» шляхом виключення положення щодо можливості проходження професійної атестації громадянами, які не здобули вищої освіти за відповідним напрямом професійної атестації. Це дасть можливість підвищити професійний рівень виконавців робіт у будівництві, що у свою чергу підвищить якість виконуваних ними робіт.

Також Документом визначаються правові умови для удосконалення збору даних державної статистичної звітності щодо прийнятих в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів — функції архбудконтролю передано органам місцевого самоврядування, а зобов’язання надавати статистичні дані по цьому напрямку відсутні.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
10 Травень, 2017