Президент Володимир Зеленський призначив нового голову Київської обласної державної адміністрації. Згідно з указом № 509/2019, який глава держави підписав 10 липня, ним став 35-річний Михайло Бно-Айріян.

Посвідчення новому очільнику ОДА Зеленський вручив у Борисполі, під час зустрічі з активом Київської області.

Бно-Айріян народився в 1984 році в Баку, навчався у Львові. Вищу освіту здобув у Київському національному університеті ім. Шевченка за спеціальністю «міжнародні економічні відносини», а також у російському МДІМВ («міжнародний нафтогазовий бізнес»). У 2012 році навчався держуправлінню за програмою МЗС Сінгапуру.

Працював заступником директора з комунікацій та міжнародного співробітництва ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго», директором департаменту стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства енергетики та вугільної промисловості. Також обіймав посаду відповідального секретаря Ради експортерів при МЗС України.

Нагадаємо, що 11 червня 2019 року президент звільнив попереднього голову Київської ОДА Олександра Терещука і призначив в.о. губернатора В’ячеслава Кучера.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
10 Липень, 2019