При центральному апараті Держгеокадастру буде створений центр допомоги учасникам АТО  консультаційний орган, який буде сприяти військовослужбовцям у вирішенні поточних питань, зокрема пов’язаних з отриманням земельних ділянок. Як повідомили у відомстві, центр почне працювати в березні 2016 року.

Для реалізації задуму у приміщенні Держгеокадастру буде виділено окремий кабінет, в якому і буде проводитися постійний прийом учасників АТО. Тут бійцям надаватимуть консультації та прийматимуть відповідні заяви.

Планується, що в центрі постійно буде присутній фахівець Держгеокадастру, а також залучений радник – учасник АТО, який контролюватиме дотримання процедур та збереження балансу інтересів між самими військовослужбовцями. Також в робочу групу заочно входитимуть фахівці Держгеокадастру різного профілю, які можуть бути оперативно залучені для консультацій в разі потреби.

У центрі можна буде ознайомитися з атласами вільних земельних ділянок, зарезервованих для учасників АТО, зразками та шаблонами клопотань, а також зробити копії документів.

Нагадаємо, що подібні центри функціонують при деяких облдержадміністраціях та головних управліннях Держгеокадастру в областях, зокрема в Київській. Як свідчить практика існуючих центрів, за тиждень за консультаціями звертаються до 200 учасників АТО та членів їх сімей.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
23 Лютий, 2016