До 30 вересня проводитиметься експеримент із застосуванням електронних засобів при закупівлі квартир для забезпечення потреб військовослужбовців Збройних Сил. Проект Міноборони спільно з Мінекономрозвитку стосується відбору пропозицій щодо закупівлі квартир на умовах пайової участі та на вторинному ринку в регіонах України.

Експеримент проводитиметься з метою використання автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи закупівель, створення добросовісної конкуренції, відкритості, прозорості, неупередженості під час оцінки пропозицій учасників конкурсу, запобігання корупційним діям і зловживанням.

За результатами експерименту до 20 жовтня 2016 року уряду буде наданий звіт з метою визначення можливості та доцільності використання електронної системи закупівель в процесі виконання Комплексної програми забезпечення житлом військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, кримінально-виконавчої системи, службових осіб митних органів та членів їх сімей.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
02 Липень, 2016