Столична міськрада звернеться до місцевих рад прилеглих населених пунктів щодо створення місцевої асоціації «Київська агломерація». Відповідне рішення погодила постійна комісія Київської міськради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків.

Асоціація виступатиме платформою для обміну думками та напрацювання стратегічних рішень, які спрямовані на підвищення соціально-економічного добробуту усіх мешканців регіону.

Згідно з проектом рішення, виконавчий орган Київради (КМДА) має провести консультації щодо створення асоціації з міськими, сільськими і селищними головами та секретарями місцевих рад населених пунктів Київщини.

Також пропонується направити місцевим радам міст Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишгород, Вишневе, Ірпінь, Обухів, Українка, селищ Ворзель, Глеваха, Гостомель, Калинівка (Броварський район), Калинівка (Васильківський район), Коцюбинське, Козин, Чабани, а також прилеглих до міста Києва сіл, звернення Київської міської ради щодо об’єднання у асоціацію.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
15 Грудень, 2017