Затверджено Національну стратегію зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року. Відповідне рішення 14 квітня прийнято на засіданні Кабміну.

Затвердження документу – це завершальний етап співпраці представників різних відомств, провідних експертів та громадськості. Стратегію розроблено міжвідомчою робочою групою при Кабміні, до якої увійшли міністри, народні депутати, представники Офісу Президента, громадянського суспільства та експерти.

Передбачається шість основних напрямків формування безбар’єрності: фізична, інформаційна, цифрова, суспільна і громадянська, освітня та економічна.

Наразі експерти Мінрегіону працюють над одним із напрямів стратегії – фізичною безбар’єрністю. Спільно з експертами та громадськістю визначено три ключові блоки ініціатив, які можуть усунути фізичні бар’єри з щоденного життя: запровадження якісної системи моніторингу та контролю у сфері доступності, покращення нормативно-правової і нормативної бази у сфері доступності та підвищення якості освіти для фахівців у сфері доступності.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
14 Квітень, 2021