Кабмін призначив головою Державної інспекції архітектури та містобудування (ДІАМ) Семена Кривоноса. Відповідне рішення було затверджено 19 травня на засіданні уряду.

Кривонос став переможцем конкурсу на посаду голови ДІАМ 28 квітня. Його призначено на цю посаду строком на п’ять років з випробувальним терміном у шість місяців.

У Мінрегіоні нагадали, що виконання повноважень Державної інспекції архітектури та містобудування у повному обсязі можливе лише після того, як на роботу буде прийнято 30% співробітників (гранична затверджена чисельність – 660 осіб).

ДІАМ – єдиний центральний орган виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері держархбудконтролю та нагляду.

Нагадаємо, що у березні 2020 року Кабмін вирішив ліквідувати Державну архітектурно-будівельну інспекцію і створити замість неї три нові органи влади — Державна інспекція містобудування, Державне агентство з технічного регулювання у містобудуванні та Державна сервісна служба містобудування. Проте у грудні уряд замість цих органів створив Державну інспекцію архітектури та містобудування.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
19 Травень, 2021