Інститут земельно-правових відносин «УкрЗемКонсалт» — передова компанія в місті Києві з ключовою спеціалізацією в сфері земельного права та землевпорядкування.

Ключові факти про нас:

 

Юристи компанії «УкрЗемКонсалт» мають значний досвід роботи з оформлення права оренди земельних ділянок, їх приватизації, супроводу проектів відведення земельних ділянок, оцінки ризиків і негативних наслідків при інвестуванні в земельні ділянки під будівництво багатоквартирних будинків, торгово-розважальних центрів, офісних будівель тощо.

Сертифікати

Крім того, Інститут земельно-правових відносин «УкрЗемКонсалт» — це землевпорядна організація, у штаті якої працюють кваліфіковані інженери-землевпорядники і геодезисти, що виконують роботи за допомогою передової техніки і ліцензованих програм, що гарантує підготовку якісної землевпорядної документації для наших клієнтів.

Весь персонал компанії щодня працює на благо наших клієнтів. Для поліпшення якості обслуговування усі наші фахівці періодично проходять курси підвищення кваліфікації, відвідують семінари та тренінги. Ми завжди в курсі останніх змін законодавчої бази і готові допомогти Вам, незважаючи на нестабільність останньої.

Високі стандарти якості послуг, що надаються з ґрунтовними знаннями специфіки земельного законодавства, гнучкий підхід, пріоритетність і розуміння головних потреб клієнта — основоположні принципи нашої роботи.

Наші переваги

 

Для нас цінний кожен без винятку клієнт, який довірив саме нашій компанії вирішення своїх земельних питань. Адже довіра і вдячність — це те, що мотивує нас на майбутні звершення. Не менш важливі й партнери, які протягом багатьох років віддають перевагу саме нашій консалтинговій компанії в питаннях земельного права. Без перебільшення, Ваша довіра — головне досягнення компанії «УкрЗемКонсалт».

«УкрЗемКонсалт» — це перевага!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>