Земля з давніх часів є безцінним ресурсом людства. Люди використовують землю для сільського господарства, будівництва, промисловості, і з розвитком суспільства цей список тільки доповнюється. Особливо цінною є земля для нашого народу, якщо врахувати, що в останні 20 років земля переходить із державних рук у приватні.

Земля — національне багатство України і перебуває під особливою охороною закону та держави, у зв’язку з чим, галузь земельного права і сама сфера земельних відносин завжди була і буде досить складною і завжди актуальною.

Основні причини складності вирішення будь-яких питань у сфері земельних відносин — це суперечлива судова практика в поєднанні з регулярними змінами законодавчих норм, відсутність прозорої системи органів державної влади. Тому вузькоспеціалізована і кваліфікована правова допомога при вирішенні спорів, пов’язаних із землею, в умовах чинного законодавства стала необхідною умовою ефективного захисту прав і законних інтересів громадян.

Компанія «УкрЗемКонсалт» була створена з основною спеціалізацією в сфері земельних правових відносин та стала єдиним експертом, який забезпечує повний цикл послуг в земельній практиці.

Наша унікальна особливість — землевпорядна організація з висококваліфікованою командою юристів, що забезпечує бездоганний консалтинговий супровід наших клієнтів при вирішенні земельних питань та оформленні прав на земельні ділянки: від розробки проекту відводу до оформлення в оренду або власність.

Компанія «УкрЗемКонсалт» користується високою довірою клієнтів. Ми пишаємося тим, що нас називають професійною та ефективною командою, яка неухильно дотримується міжнародних, професійних та етичних принципів Гарантована якість і чітке дотримання термінів виконання клієнтських запитів у поєднанні з раціональними і практичними рішеннями — ось модель нашої постійної роботи.

За рахунок більш вузької спеціалізації компанія «УкрЗемКонсалт» надає послуги своїм клієнтам набагато швидше і ефективніше за конкурентів, дотримуючись найвищої якості. Це підтверджує ряд успішно завершених великих та інноваційних проектів у сфері земельного права.

Наша компанія спеціалізується на консалтингу інвестиційних проектів та супроводі девелоперів у процесі придбання та реалізації інвестиційних рішень наших клієнтів.

Ми завжди отримуємо оперативну та актуальну інформацію в сфері законодавства та з питань інвестування і девелопменту, тому можемо швидко реагувати на потреби ринку. Завдяки цьому ми впевнено і легко орієнтуємося в питанні, підключаючись до роботи над новими проектами на будь-якому етапі їх розвитку.

Основні принципи роботи компанії «УкрЗемКонсалт» відповідають потребам сучасного ринку і загальновизнаним міжнародним стандартам юридичної професії. Адаптивність прийнятих рішень, сувора конфіденційність, висока якість і своєчасність надання послуг, індивідуальний підхід до роботи з кожним клієнтом — базові складові успіху нашої команди.

Наша мета — забезпечити найкомфортніший шлях Клієнта від бажання до результату.

«УкрЗемКонсалт» — це перевага!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>