Місія компанії «УкрЗемКонсалт» полягає у сприянні розвитку та добробуту клієнтів, наданні громадянам і підприємствам якісних послуг у земельній сфері. Причому таким чином і в тому обсязі, які відповідають високим професійним та етичним стандартам юридичної професії.

Наша мета — бути експертом земельної практики №1 і забезпечити клієнтам юридичний супровід в питаннях земельного права на найвищому рівні за рахунок якісного надання послуг, розробки інноваційних рішень, скорочення часу на оформлення необхідних документів, підвищення ефективності кадастрового і юридичного департаментів компанії, а також створення довгострокових і партнерських відносин з клієнтами.

Ми віримо, що бути чесною, відкритою і соціально відповідальною компанією — це не тільки правильно, але й необхідно для нашого бізнесу.

Філософія «УкрЗемКонсалт» полягає в тому, що інтереси клієнта є для нас найвищим пріоритетом. Ми завжди прагнемо того, щоб забезпечити якісне виконання поставлених клієнтом завдань у найкоротші терміни.

Земельне право — одна з найскладніших спеціалізацій в юриспруденції, яка вимагає виняткових знань у розрізі земельних відносин і серйозного досвіду. Компанія «УкрЗемКонсалт» досить давно вийшла на ринок послуг у земельній сфері і наразі має значний успіх в цій галузі права. Складності, які апріорі наявні у всіх напрямках земельних відносин, а також постійні зміни законодавства не дають нам зупинитися в своєму прагненні до розвитку і підвищення стандартів обслуговування. Щоквартально наші співробітники проходять навчання, відвідують семінари та конференції із земельних питань, підвищуючи свою кваліфікацію.

Кожен з юристів компанії «УкрЗемКонсалт» вивчив основи земельно-кадастрової справи і досконально орієнтується в землевпорядній документації. Так само і наші інженери-землевпорядники, тісно працюючи з юристами, отримують регулярні консультації та навчаються основам земельного права, адже землеустрій не може ефективно працювати без юридичної підтримки і, відповідно, навпаки.

Щоб і надалі додержуватись нашої місії і досягати поставлених цілей, ми створили свою корпоративну культуру і дотримуємося таких основних цінностей:

  • Інтереси і потреби наших клієнтів понад усе. Це відправна точка кожного нового проекту нашої компанії. Цього правила ми неухильно дотримуємося протягом всієї роботи.
  • Чесність і доступність інформації. Ми прагнемо говорити з клієнтами однією мовою, пропонуючи їм зрозуміле і найприйнятніше рішення. Нам важливо, щоб клієнт розумів суть нашої роботи і результат її виконання.
  • Згуртована робота всього колективу. Над кожним проектом працюють кращі фахівці компанії. Беручись за роботу, ми залучаємо як юридичний, так і кадастровий департамент та з максимальною ефективністю виконуємо поставлені завдання.
  • Далекоглядність та управління ризиками. Постійний моніторинг законодавства і сильне інформаційне забезпечення дає нам можливість передбачати ризики для наших клієнтів, перш ніж вони переростуть у проблему.
  • Універсальність у наданні послуг. Незважаючи на те, що ми спеціалізуємося у вузькопрофільній земельній сфері, кожен зі співробітників володіє професійними знаннями та досвідом у загальній юриспруденції, що дозволяє нам забезпечити комплексний підхід до надання послуг.
  • Постійний розвиток і вдосконалення. Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому успіху. Наші співробітники регулярно проходять навчання, відвідують тематичні семінари та конференції, консультуються зі співробітниками державних структур.

 

Співробітники компанії «УкрЗемКонсалт» прагнуть бути найкращими на ринку і докладають всіх зусиль для реалізації своєї місії, надаючи клієнтам послуги найвищої якості. Наша команда формує стратегічні рішення для бізнесу своїх клієнтів, розвитку девелопменту та захисту інтересів громадян в їхньому праві на землю, надаючи послуги правового аналізу, представництва інтересів та реалізації проектів, які потребують правової експертизи. У кожному новому проекті ми реалізуємо інтереси і потреби наших клієнтів, досягаючи успіху і нових вершин.

«УкрЗемКонсалт» — це перевага!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>