У Мінрегіоні під головуванням заступника голови відомства Наталії Хоцянівської відбулася чергова робоча нарада з обговорення проблемних питань у житловій сфері та опрацювання проекту нового Житлового кодексу України.

Як зазначили у міністерстві, в обговоренні взяли участь фахівці Мінрегіону, представники експертного середовища, зокрема, ГС «Асоціація управителів житла», Експертної міжгалузевої асоціації України, Асоціації міст України та інші.

Учасники наради, серед іншого, обговорили незадовільний технічний стан багатоквартирних будинків, необхідність їх модернізації та реконструкції, а також неефективність управління будинком через низький професійний рівень  управителів. Було розглянуто та проаналізовано європейський досвід управління будинком, нормативно-правові механізми регулювання важливих житлових питань, захист права власності на спільне майно тощо.

Напрацьовані пропозиції щодо шляхів врегулювання та ефективного вирішення цих питань у перспективі будуть використані у нормах проекту нового Житлового кодексу.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
02 Жовтень, 2020