Погодження землевпорядної документації щодо відведення ділянок відтепер буде здійснюватись територіальним органом Держгеокадастру, що обиратиметься за випадковим принципом за допомогою програми електронного документообігу відомства.

Таке рішення прийняв уряд, підтримавши постанову «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру».

Як уточнили автори документу, визначення територіального органу Держгеокадастру, який здійснюватиме погодження проекту землеустрою, за рандомним принципом дозволить уникнути особистого контакту між розробником проекту та органом, який здійснює його погодження. Так, наприклад, якщо технічна документація подана в одному регіоні, то теоретично її розгляд може бути здійснений в іншому регіоні України.

Передбачено також, що погодження проектів землеустрою здійснюватиметься виключно тими працівниками, які відповідатимуть критеріям, встановленим статтею 23 Закону України «Про державну експертизу землевпорядної документації», здадуть кваліфікаційний іспит у Держгеокадастрі та будуть визначені експертами державної експертизи.

Крім того, кожен, хто подав документи, зможе перевірити стадію погодження свого проекту землеустрою в онлайн-режимі за реєстраційними атрибутами, зазначеними на копії опису.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
02 Вересень, 2016