Київрада повернула статус території зелених насаджень загального користування земельним ділянкам у парку відпочинку Протасів Яр в Солом’янському районі. Як уточнили у столичній владі, йдеться про земельну ділянку площею 3,15 га на вулиці Миколи Амосова.

Зелена зона з 1966 року є парком. Але незважаючи на цей статус, близько 30 гектарів лісу багато років тому були роздані приватним фірмам для забудови. Зокрема, у 2002 році ділянку було переведено з території зелених насаджень загального користування до території житлової і громадської забудови. На цій підставі були внесені зміни до Програми розвитку зеленої зони міста Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста. Таким чином ділянку було виключено з переліку зелених територій загального користування Києва і там планувалася забудова.

Кияни неодноразово вимагали повернути ділянці статус зеленої зони та змінити цільове призначення частини земельних ділянок Протасового Яру. Київрада прийняла рішення, відповідно до якого скасувала зміни до Генерального плану столиці та перевела ділянку на вулиці Миколи Амосова з території житлової і громадської забудови до території зелених насаджень загального користування.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
29 Липень, 2020