Незабаром у Київській міській раді з’явиться новий проект землевідведення. Документ передбачатиме спрощення процедури відведення земділянок. Крім того, відповідно до проекту ця процедура буде скорочена з півроку-року до трьох місяців, повідомляє офіційний сайт КМДА.

Варто нагадати, що за нинішньою процедурою, щоб розробити проект землеустрою, замовнику необхідно спочатку отримати згоду від київських депутатів. Після цього майбутній користувач повинен оформити ряд дозвільних документів, а потім знову-таки подати їх до міської ради — щоб затвердити відведення землі.

Згідно ж із запланованими нововведеннями, усі попередні процедури розгляду і оформлення документів візьмуть на себе структури Київської міськдержадміністрації. До того ж, з метою звести спілкування заявників із чиновниками до мінімуму і виключити корупційну складову, контактувати із ними потенційний користувач землі буде виключно через дозвільний центр. Що стосується ролі Київської міської ради у цій схемі, то вона лише ухвалюватиме рішення про передачу ділянки в користування.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
02 Грудень, 2014

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>