Президент підписав зміни, які вдосконалюють положення закону «Про приватизацію державного майна» і спрямовані на досягнення прозорості та відкритості приватизаційного процесу, посилення захисту національних інтересів у процесі реформування відносин власності.

Зокрема, забороняється участь у приватизації юридичним та фізичним особам, які зареєстровані в державах, що визнані Верховною Радою державою-агресором або щодо яких застосовано санкції відповідно до законодавства, та юридичним особам, власниками яких є резиденти держави-агресора.

Також передбачається можливість залучення за рішенням уряду до підготовки до приватизації та продажу стратегічних підприємств радників, що сприятиме проведенню приватизаційних процедур відповідно до міжнародних стандартів.

Крім того, із закону про приватизацію держмайна виключаються норми стосовно обов’язкового пропонування для продажу на фондових біржах пакета акцій акціонерних товариств розміром 5-10% статутного капіталу до проведення конкурсу. Це дасть змогу запобігти дробленню пакетів акцій та пришвидшить процес приватизації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
09 Березень, 2016