Понад 12 тисяч відвідувачів щодня переглядають публічну кадастрову карту України. Загалом же за два роки з початку відкриття вільного доступу до цієї електронної системи її переглянули понад 9 мільйонів разів.

Що стосується унікальних заходів на сервіс за час доступу до нього, то Центр державного земельного кадастру нарахував 1 мільйон 878 тисяч 546 таких відвідувачів.

Зазначимо, що наразі публічний земельний кадастр містить відомості про понад 15 мільйонів земельних ділянок. Скориставшись електронною системою, можна побачити номер ділянки, яка цікавить, а також дізнатись інформацію про межі та розміри певного наділу, його форму власності та цільове призначення. Також, зайшовши у карту, можна виміряти відстань або розрахувати площу ділянки.

Знайти наділ дозволяє відповідний сервіс пошуку. Для цього необхідно ввести кадастровий номер або область, район чи населений пункт, де розміщена земельна ділянка. У випадку невідповідності кадастрового номеру розташуванню наділу чи виявленні користувачем інших неточностей, відвідувач може скористатися «зворотним зв’язком» і поскаржитися на свою проблему.

Варто зауважити, що розробники системи обіцяють поповнити карту новими інформаційними шарами.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
12 Січень, 2015

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>