Парламент прийняв у першому читанні законопроект про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», спрямований на спрощення планування територій для об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

Як повідомили у Мінрегіоні, документ спрямований на врегулювання питань планування та забудови територій, а також відносин при розробленні та затвердженні документації з просторового планування, забезпечення ОТГ єдиною документацію із просторового планування тощо.

Документ передбачає запровадження нових термінів у відповідній сфері («просторове планування», «містобудівні потреби», «спільні інтереси» тощо). Також поняття «містобудівна документація» замінюється поняттям «документація з просторового планування». Запроваджуються види такої документації: зокрема, «план об’єднаної територіальної громади», «проект забудови територій» тощо.

У проекті також пропонується створити Державний реєстр документації з просторового планування на державному, регіональному та місцевому рівнях; віднести до компетенції уряду прийняття рішення про розроблення, затвердження, внесення змін до Генеральної схеми планування території України та встановити державні вимоги щодо використання територій.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
17 Листопад, 2017