Парламентський комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки рекомендував прийняти у другому читанні та в цілому законопроект №5598 «Про Фонд енергоефективності».

Як повідомили у Мінрегіоні, віце-президент Єврокомісії Марош Шефчович у своєму листі до українського уряду чітко зазначив про необхідність якнайшвидшого прийняття Верховною Радою законів з енергоефективності. В України є місяць на прийняття відповідних актів, наголосили у відомстві, бо рішення по бюджетах міжнародних партнерів для допомоги нашій державі буде прийматися вже в червні.

Як ідеться у законопроекті, до роботи Фонду енергоефективності буде залучена система Prozorro та створений майданчик, куди споживач зможе звернутися і отримати пропозиції, які будуть надаватися енергосервісними компаніями, енергоаудиторами та проектними організаціями.

Основна увага роботи Фонду — багатоповерховий сектор. Також планується розширення мережі банків-кредиторів, які будуть конкурувати за відсоток по кредитам.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
30 Травень, 2017