Впроваджено перший етап заходів реформування сфери земельних відносин в Україні

Перший етап заходів реформування сфери земельних відносин вже введений в Україні. Основним напрямом є забезпечення прозорості земельних відносин та розширення повноважень місцевих рад.

Вже з 15 жовтня 2014 стало обов’язковим врахування позиції органів місцевого самоврядування в питаннях розпорядження землями сільськогосподарського призначення держвласності.

Вводяться нові механізми забезпечення їх актуальною інформацією з Державного земельного кадастру, з метою реалізації повноважень органів місцевого самоврядування у сфері земельних відносин. Також з метою прозорості з 15 жовтня права на земельні ділянки продавати на конкурентних засадах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Враховуючи динаміку наповнення Державного земельного кадастру про такі земельні ділянки, може бути внесена інформація про 1,7-1,8 мільйона земельних наділів. Це спростить процедури реєстрації прав для власників цих ділянок.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
15 Жовтень, 2014

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>