До проектування рекреаційного житла для проживання відпочиваючих в приватних житлових будинках разом з їх власниками встановлюються чіткі вимоги. Відповідні зміни містяться у нових ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій», які набувають чинності 1 вересня.

Відповідно до нових норм, площа приміщення для проживання відпочиваючих має становити не менше 9 кв.м при одномісному розміщенні, не менше 12 кв.м – при двомісному та не менше 16 кв.м — при трьохмісному. В одному житловому будинку може одночасно тимчасово розміщатися до 30 осіб.

Розміри земельних ділянок рекреаційного житла беруться з розрахунку 23,3 кв.м/особу для постійно проживаючого населення (власників) та 40 кв.м/особу для відпочиваючих. Поверховість забудови для рекреаційного житла не повинна перевищувати 4 поверхів.

Рекреаційне житло — різновид розміщення туристів та відпочиваючих, представлений виключно приватними житловими будинками, призначеними для постійного проживання власників житла спільно з тимчасовим розміщенням обмеженої кількості відпочиваючих (менше 30 осіб) і які розміщені за межами озеленених територій загального користування.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
16 Серпень, 2018