Держгеокадастр започатковує практику оприлюднення 100% рішень, що приймаються його територіальними органами з питань розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності, в тому числі передачі у власність чи користування земельних ділянок.

Як повідомили у відомстві, інформація розміщується у розділі «Оприлюднення наказів щодо розпорядження землями» на сайті Держгеокадастру. У відкритому доступі надаються дані про дату реєстрації, номер та тематику клопотання, категорію осіб, що звертаються з клопотанням, статус розгляду заяви територіальним органом Держгеокадастру, дату, номер та вид наказу, виданого територіальним органом відомства, кадастровий номер та цільове призначення земельної ділянки, відносно якої виданий наказ.

Також завдяки системі можна переглянути деперсоналізовані накази головних управлінь Держгеокадастру щодо розпорядження землями.

Оновлення інформації відбувається автоматично, оскільки функціонал синхронізований з даними системи електронного документообігу Держгеокадастру.

Користувачам доступна функція пошуку за будь-яким параметром, зокрема за регіоном, де було прийняте рішення щодо розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
04 Жовтень, 2019