Столична влада планує надавати матеріальні виплати сім’ям загиблих киян — учасників АТО заміcть землі. Відповідний проект рішення був підтриманий на засіданні постійної комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Як зазначили у мерії, в Києві обмежені земельні запаси, тому органи виконавчої влади та місцевого самоврядування не в змозі задовольнити необхідні потреби в отриманні земельних ділянок. Таким чином, сім’ї загиблих киян — учасників АТО зможуть обирати: земля у місті, що гарантовано їм державою, або ж матеріальна допомога. Крім того, родини загиблих у АТО військовослужбовців, які вже отримали ділянки, зможуть передати землю до комунальної власності міста і натомість отримати грошову допомогу.

Виплата передбачається у розмірі 400 прожиткових мінімумів. Станом на 1 грудня 2018 року ця цифра становила 768 тисяч гривень.

Реалізація проекту буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету міста, передбачених у Міській цільовій програмі «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки. Передбачається, що розглядати питання, пов’язані з виплатою матеріальної допомоги буде спеціальна комісія, яка працюватиме при кожній райдержадміністрації столиці.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
15 Січень, 2019