Мінрегіон розробив нові державно-будівельні норми щодо проектування газових побутових теплогенераторів у нових багатоквартирних житлових будинках. Відтепер, за даними відомства, у таких будинках не допускається розміщення побутових газових теплогенераторів з закритими та відкритими камерами згоряння.

Згідно з новими ДБН, допускається встановлення у індивідуальних житлових будинках та багатоквартирних житлових будинках до 3 поверхів теплогенераторів з потужністю до 30 кВт для забезпечення потреб опалення та гарячого водопостачання.

Обов’язкові умови для встановлення — приміщення кухні заввишки не менше ніж 2,2 м з наявністю природного освітлення (незалежно від наявності плити); внутрішній об’єм кухні при застосуванні теплогенераторів з відкритою камерою згорання повинен бути на 6 кубометрів більше передбаченого пунктом 9.27 ДБН; площа припливного пристрою повинна складати не менше ніж 0,025 кв.м; в приміщеннях кухонь, інтегрованих в структуру житлової кімнати, допускається встановлення тільки теплогенераторів з закритою камерою згоряння.

Теплова потужність конвекторів, що встановлюються у житлових приміщеннях, не повинна перевищувати 7,5 кВт. При цьому вказані приміщення повинні обладнуватись контролем довибухових концентрацій газу на рівні 20% нижньої концентраційної межі поширення полум’я.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
26 Грудень, 2018