Мінрегіон вніс зміни до Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів. Згідно з ними, скасовується регулювання відомством розміру кошторисної заробітної плати у будівництві та спрощується процедура складання інвесторської кошторисної документації.

Відповідно до змін, розмір кошторисної зарплати на стадії розроблення проектної документації визначається замовником (інвестором) самостійно, виходячи зі статистичних даних щодо середньомісячної заробітної плати штатних працівників у будівництві та прогнозного індексу споживчих цін.

При складанні ціни пропозиції учасника (підрядника) конкурсних торгів (договірної ціни) розмір кошторисної заробітної плати визначається учасником, виходячи із середньомісячної заробітної плати одного працівника в режимі повної зайнятості, яку учасник планує отримувати на об’єкті будівництва, з урахуванням системи оплати праці, яка встановлена на підприємстві відповідно до Закону України «Про оплату праці».

При взаєморозрахунках за обсяги виконаних будівельних робіт розмір кошторисної заробітної плати визначається, виходячи з розміру, передбаченого у договірній ціні, погодженій із замовником. Уточнення розміру кошторисної заробітної плати здійснюється відповідно до умов договору підряду.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
10 Вересень, 2018