Мінрегіон розпочав роботу зі створення «Альбому технічних рішень обладнання елементами доступності житлових будинків та громадських будівель і споруд», який має сприяти вирішенню проблем створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення — людей з інвалідністю, літніх людей, батьків з візками, маленьких дітей.

Як зазначили у відомстві, альбом значно спростить процес проектування житлових будинків та громадських будівель і споруд з урахуванням принципів безбар’єрності.

Планується, що він стане посібником із забезпечення належного рівня безбар’єрності та доступності новобудов вже на етапі їх проектування, а також розумного пристосування існуючих будівель при їх реконструкції, реставрації та капітальному ремонті з урахуванням потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Положення альбому будуть базуватися на вимогах державних будівельних норм інклюзивності будівель і споруд, що діють з 2018 року. До його створення будуть залучені фахівці Мінрегіону та Українського зонального науково-дослідного і проектного інституту по цивільному будівництву.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
25 Вересень, 2020